BAILAN ELLAS

 

PROMO VIDEO   www.youtube.com/watch?v=6oIMtO-DnLA

VSTUPENKY    

Hudebně - taneční flamenkové vystoupení tanečnice a choreografky Lucie Bevelaqua za doprovodu španělských umělců Davida Sorroche a Jorge El Pisao.

Chcete-li se na chvíli ponorit do flamenkového niterného a temperamentního sveta, pocítit emoce, sílu, eleganci a energii kazdého pohybu, peveckych nárku, oscilace a vibrování tonu a mistrovské kytarové melodie s fascinující brilantní flamenkovou technikou, doprovoddte nás 2. dubna 2023 a stante se naším nepostradatelnym publikem.

Lucie Bevelaqua, členka španelského profesionálního tanečního souboru Ballet Flamenco de Granada v roce 2017 a 2018, predstavuje tímto predstavením svou celoroční práci s místním tanečním souborem Taller Flamenco Lucie Bevelaqua, ktery sdruzuje tanečnice a muzikanty z ruznych koutu Ceské republiky, nekteré z nich lokálne poloprofesionální a profesionální, vedoucí své taneční školy a další účastníky ročních intenzivních kurzu. Doprovodí je vynikající španelští umelci, David Sorroche (zpev) a Jorge El Pisao, kterí společne s Lucií završí celé predstavení.

V rámci večera vystoupí taneční soubor 20-ti tanečnic Taller Flamenco Lucie Bevelaqua a pevecky soubor Centro Flamenco Granada. Oba soubory predstaví svuj progres, ktery nastudovali tento rok pod vedením Lucie Bevelaqua (tanec) a Davida Sorroche (zpev), v originálních i tradičních kytarovych aranzích Jorgeho El Pisao.